Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
iliskilere-bagimlilik

İlişkilere Ya da Yemeğe Bağımlılık

5 Yorum

 • Semra
  Posted 8 Mart 2021 Saat 15:54

  Çikolata tatlı bağımlılığım var ancak sizi takip ettikçe öğrwndiklerimle biraz olsun değişmeye çalışıyorum.Eskiden eve aldığım nutellayı çok azalttım ve yerine tahın +pekmez(harnup) koydum,çocuklarda yiyor bende ,tahın +pekmez arınma yaparken ya da beslenmeyi düzeltmeye çalışırken yenebilecek doğru besinlerden mi??

  • Avatar photo
   Post Author
   Meltem Reyhan.
   Posted 9 Mart 2021 Saat 13:59

   e-posta da gönderdim. Tahin harika bir ağır metal temizleyicidir. Tahin, bal ve kakao ile ben de Nutella benzeri bir şeyler yapıyorum.

 • Mehtap
  Posted 12 Mart 2021 Saat 14:30

  Iyi günler dilerim meltem hanim benim ülseratif kolit rahatsizligim ve kansizlik var ekmegi kestim insallah yeni sormak istedigim tahinde sanki bana dokunuyor gibi geldi allerjenler var ve tatli isteginolusunca ne ne önerirsiniz cunki eneji düsüklügü yasiyorum

 • İrem
  Posted 12 Mart 2021 Saat 21:48

  Sevgili Meltem
  Ne kadar ince dokunuşlar yapıyorsun, çok dua alıyor hayatlar düzenliyorsun farkında bile değilsin. Teşekkür ediyorum. Yazını okuyunca ibadetlerdeki rehaveti de bununla bağdaştırabilir miyiz diye düşündüm. Fikrini merak ediyorum benim için çok değerli. Ve diyorum ki neden ibadete bağımlı olamıyoruzda aksatmaya rehavete bağımlı oluyoruz?

 • meltem arslankeçecioğlu
  Posted 2 Nisan 2021 Saat 13:40

  merhaba Meltem hanım bende de tatlı ve hamurişi bağımlılıpı var tutuyorum kendimi yersem 15 20 kilo alıyorum yemezsem veriyorum ama bu döngü nasıl kırılır

Yourmlar kapatıldı

Websel Dönüşüm