Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
bana-ismini-soyle

Bana İsmini Söyle Sana Senden Bahsedeyim

2 Yorum

 • melek sevinç
  Posted 11 Ocak 2021 Saat 15:34

  merhaba Meltem Hanım,
  evet ismimizin bizim hayatımızı etkilediğini bir arkadaşımdan öğrenmiştim. senin ismin boşuna melek değil der her zaman. ama ben melek olmak istemiyorum. gerçekten ismimi taşıyorum. kırma, üzme kimseyi, saygı sevgi duy, duyarlı ol, kimsenin hayatına karışma, ve dahası. çok güzel dönütler alıyorum ama kötü şeylerin farkına varamıyorum, yapılan kötü şeyleri iyi şeyler olarak algılıyorum, herkesin kendin gibi bilmek demek sanırım bu.
  sizleri ve birçok hocamızı dinleyerek, bu enerjimi değiştirmeye çalışıyorum. yani kendi değerimi bilmek, yani önce ben demeyi. bu enerjim değişirse, beni üzenleri çekmemiş olacağım hayatıma.
  bizim için verdiğiniz tüm emekler için tesekkur ederim

  sevgiler

  Melek

 • Esra
  Posted 14 Ocak 2021 Saat 04:36

  Merhaba,
  Bugun YouTube da Sadelesmek ile ilgili videonuzu seyrettim. Ardindan sayfaniza girip uye oldum. Nasib olursa bende programa katilmaya niyet ettim cunku 🙂 Program esnasinda en son yayina aldiginiz hanimin ismi Idildi. Icimden ne kadar samimi, candan ve narin, saf ve ince dedim. Sonrasinda isimlerle ilgili yazinizi okurken orneklerde “Idil” ismini gorunce sasirdim. Cok buyuk bir tesaduf oldu benim icin. Kesin bir isaret dedim icimden hatta 🙂 Sizinlede paylasmak istedim.

  Sevgiyle kalin,

Yourmlar kapatıldı

Websel Dönüşüm