Skip to content Skip to footer

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

www.meltemreyhan.com internet site adının sahibi Meltem Reyhan’dır.  www.meltemreyhan.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten ve işleten Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad No:46 İç Kapı No:30 Üsküdar/İstanbul adresinde mukim, Vergi Dairesi ve No’su Üsküdar/7351654845, MERSİS No’su 0735165484500001 olan Reyhan Akademi Danışmanlık ve Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle “REYHAN AKADEMİ ” olarak anılacaktır).’dir.

Lütfen www.meltemreyhan.com internet sitesini kullanmadan önce  “Site Kullanım Koşulları” (Kısaca “Koşullar” olarak anılacaktır.) dikkatlice okuyunuz.

www.meltemreyhan.com internet sitesine giriş yapan, internet sitesini kullanan ziyaretçiler (Kısaca “Ziyaretçi”) aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır.

Ziyaretçi, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. kişiler nezdinde doğacak maddi ve manevi her türlü zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

Ziyaretçi, internet sitesi içindeki faaliyetlerinde, internet sitesinin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını, kişilik haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, sınai mülkiyet, haklarına, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak her türlü zararlardan tamamen kendisi sorumludur. Bu durumda internet sitesi yetkilileri yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden ve yasal zorunluluklar kapsamında Ziyaretçi’nin etkinlikleri ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

REYHAN AKADEMİ, site içeriğinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkına haizdir. Değişiklikleri takip etmek ziyaretçinin sorumluluğundadır.

FİKRİ ve SINAİ MÜLKİYET HAKLARI

İşbu internet sitesi www.meltemreyhan.com internet sitesinde yer alan ticari ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, eser, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları,  site işleteni ve sahibi olan REYHAN AKADEMİ  veya Meltem REYHAN’a ait olup, hukuken koruma  altındadır. İşbu internet sitesinin ziyaret edilmesi veya internet sitesindeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri ve sınai mülkiyet hakları konusunda Ziyaretçi veya 3. kişiye herhangi bir  hak vermez.

İnternet sitesinde yer alan her türlü, görsel, işitsel ve yazılı içerik, videolar, fotoğraflar, grafikler, tasarımlar, makaleler, yazılar ve her türlü bilgiler Ziyaretçi tarafından hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, 3. kişi ve/veya kurumlara sunulamaz ve/veya aktarılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

İnternet Sitesi (Web Adresi) :www.meltemreyhan.com

Reyhan Akademi Danışmanlık ve Organizasyon San. Tic. Ltd .Şti.

MERSİS NO : 0735165484500001

Adres: Selami Ali Mah. Cumhuriyet Cad No:46 İç Kapı No:30 Üsküdar/İstanbul

E-Posta: bilgi@meltemreyhan.com