Skip to content Skip to footer

ATÖLYE/KAMP/ATÖLYE İÇİN AÇIK RIZA METNİ

Biz, Reyhan Akademi Danışmanlık ve Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti. olarak ; atölye/kamp/akademi çalışma uygulamalarına başvurunuzu yaparken,  bu hizmetleri  satın alırken ve bunlar için sözleşmesel ilişkinin kurulması için mesafeli satış sözleşmesi ve hizmet alım sözleşmesinin kurulması ve bunların yürütülmesi ve ifası esnasında kişisel verilerinizin işlenmesi kapsamında aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz.

Atölye/Kamp/ Akademi Aydınlatma Metnini okudum. Bu kapsamda;

Atölye/Kamp/ Akademi çalışmalarına başvurusu, bu hizmetleri satın alma işlemlerini yapmam, sözleşmesel ilişkinin kurulması, yürütülmesi ve ifası nedenleriyle, ad, soyad, cinsiyet, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-mail adresi, adres gibi iletişim bilgileri, doğum tarihi, yaşadığım il,  eğitim bilgisi, meslek, katıldığım eğitimler, seminerler, ödeme için banka, kredi kartı ve banka bilgilerim, katılmak istediğim Atölye ve/veya kamp adları, neden bu çalışmalara katılmak istediğim, beklentilerim, hobiler  şeklindeki kişisel verilerimin işlenmesine açık rızamı verdiğimi kabul ve beyan ederim.

Atölye/ Kamp/Akademi  Programları Aydınlatma Metni” ile bilgilendirildiğimi, yukarıda yer alan hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.