Skip to content Skip to footer

Reyhan Akademi

”Reyhan Akademi Bünyesinde Verilen Dersler ve Genel Müfredat Hakkında Önemli Detaylar”

Akademimizin amacı, öncelikle katılımcılarımızın yaşamını iyileştirmek ve özgünlüğünü fark etmiş özgür bir birey olarak topluma katkı sağlamak isteyenlerin, seçtikleri alanda gelişimlerine destek olmaktır. Her dönem değişen ve özel olarak geliştirilen müfredatımız birçok farklı programdan oluşup katılımcılarımızın gelişimi ve dönüşümü için özel olarak tasarlanmıştır.

Web sitemiz üzerinden ön kayıtınız tamamlandıktan sonra kayıt esnasında kullandığınız e-posta adresinize başvuru formu iletilmektedir. Bu formu tamamlayan katılımcılarımıza başvuru koşullarını sağladıkları taktirde mülakat tarihleri paylaşılmaktadır. Akademi öğrencilerimize efektif ve etkin bir eğitim verebilmek için kontenjanımız müfredata bağlı olarak sınırlıdır. Kesin kayıt sonrasında başlangıç ile Uzmanlık seviyesi arasındaki online eğitimlerimizle; çeşitli aktiviteler, ödevler ve sunumlar eşliğinde yolumuzda ilerlemeye hazırsınız.

Reyhan Akademi bünyesinde oluşturulan dokuz farklı daldan gerekli müfredatı ve uzmanlık programını başarıyla tamamlayan katılımcılara, uzmanlık konuları ile ilgili yetkinlik belgesi verilmektedir. Uzmanlık programının koşullarını tamamlayan katılımcılara uzmanlaştıkları alanlarla ilgili staj eğitimi ve alanı sağlandıktan sonra, akademimiz bünyesinde ya da bireysel olarak eğitim düzenlemeleri için destek verilmektedir.

Uzmanlık Programı

Tüm kategorilerdeki eğitimleri başarıyla tamamlayanlar akademi bünyesinde görev alabilmektedir.

Programlara kimler katılabilir?

Hayatını dönüştürmeye niyeti olanlar
Uzmanlaştığı alanda topluma fayda sağlamak isteyenler
Mesleki bakış açılarına farklılık katmak isteyenler

Müfredatta yer alan temel derslerin bir kısmı:

  1. Eril-Dişil Prensipler
  2. Aile Modelleri
  3. Bedensel Farkındalık
  4. Semboller
  5. Rüya
  6. Feng Shui ve Mekânsal Enerjiler
  7. Geçmişten Günümüze Ritüeller ve Geleneksel Yöntemler
  8. Niyet

Sizler de akademimizin bir üyesi olmak isterseniz sitemiz üzerinden açılacak olan online ön başvurulara kayıt yaptırabilirsiniz.


Bireysel Çalışma

Bireysel danışmanlıklarımız Skype uygulaması üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Danışmanlık esnasında üzerine çalışılacak konuyu danışmanlık alan kişi tarafından belirlenebileceği gibi yaşanan tekrar döngüleri, kronik sorunlar ya da ilerlenmek istenen konularla ilgili kök sebepleri ortaya çıkarmak üzerine yapılan çalışmalarda karşılıklı akış, yolu belirleyebilir. Bireysel danışmanlıklarımızda danışanlarımızın niyeti ve ilerlemek istedikleri yol, seans içerisindeki çalışmalar kadar önem taşır.

Danışmanlık alan danışanlarımızdan şu konulara odaklanmaları önemli rica olunmaktadır; ilk görüşmeyle başlayan süreçte, farkındalıklarını çalışılan konuyla ilgili verilen ödevlere yönlendirmelerini. Görüşme ne kadar verimli olursa olsun, devamlılık ve fark edilenlerin hayatın içinde uygulanabilir olması için bu ödevler oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Görüşmelerin sıklığı, danışanların üzerinde çalıştığı konularda ilerlemelerine bağlı olarak ve yeni görüşme ihtiyacına göre belirlenmektedir. Öte yandan farkındalıkların sindirilmesi ve ödevlerin tamamlanması adına en az 30 gün arayla yeni seans oluşturulabilir.

Bireysel çalışma talepleriniz ve daha fazla bilgi için bilgi@meltemreyhan.com adresine mail atabilirsiniz.


Kurumsal İşbirlikleri

İçinde bulunduğumuz koşulların hızla değiştiği günlerde bu değişimin iş hayatındaki yansımasını görmek mümkündür. İş hayatındaki değişim ve dönüşümlerin hız kazandığı bu gerçeklikte çalışanların motivasyonu arttırmak, hedef belirlemek ve iç huzuru sağlamak adına atölyeler düzenlemekteyiz. Şirketinize özel olarak hazırladığımız atölye içeriklerimiz, katılımcı profiline, sayısına ve ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Birlikte güzel çalışmalarda buluşmak niyetiyle.

İş birliği talepleriniz için bilgi@meltemreyhan.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.