Kamplar ve Geziler

Kamplar ve Geziler

Kültür ve keşif amaçlı, herkese açık kamp ve geziler düzenliyoruz. Farklı konulara odaklanan gezi ve kamplarımıza katılmadan önce, ilgili konu hakkında yazdığım kitaplar, sunduğum videolar ya da verdiğim eğitimlerle kendini hazırlayanlar, bir araya gelişimizden daha verimli bir katkı elde edebilirler.

Her yaş grubundan katılımcıyı aramızda görmekten mutlu oluruz.

Yeni dönemin bize sunduğu nimetlerden birisi mekâna bağlı kalmadan buluşmalarımızı gerçekleştirebilmemiz oldu. Bununla birlikte sarılmak, yüz yüze sohbet etmek, doğal ortamda güzel tatları paylaşmak da hepimize iyi geliyor. 2020 yılında iki tane çok keyifli rüya kampı gerçekleştirdik.
Kamplarımızın temel olgusu doğa ve doğallık üzerinde şekilleniyor. Doğada olmak ve güzel yemekler, içecekler ve sohbetlerle beslenmek hepimize iyi geliyor. Bir araya gelmişken de güzel konuları, teknikleri ve bilgileri paylaşmak aldığımız keyfi iki katına çıkarıyor.

Şimdi yeniden kamplarımızın içeriklerini oluşturuyoruz.
İlk ana başlığımız: Rüya. Ortak rüya deneyimi yaşadığımız, rüyalarımızdan aldığımız mesajları değerlendirdiğimiz, hayatımızın gidişatını rüyalarımızın rehberliğinde oluşturduğumuz kamplarımıza sen de katılabilirsin.
Eril-dişil enerji benim en sevdiğim konulardan. Uygulamalı anlatımlarım ve doğanın içindeki unsurları okumak için dış mekân çalışmaları eşliğinde birlikte güzel keşifler yapabiliriz.
Semboller ve mitoloji için “göz bebeğim” diyebilirim.

Sembolleri okumanın bir tekniği olduğunu sen de bilirsin. Kısa süreli kamplarımızla, çıkacağımız keyifli gezilerle sembolleri de birlikte keşfedebiliriz.
Duygusal arınma ve gevşeme kamplarımız, rutinden uzaklaşıp içimize dönmemizi sağlıyor, keyifli paylaşımlar, müzik, dans ve doğanın işaretleriyle hareket etmenin rahatlatıcı etkisi yenilenme hissi yaratıyor.
Henüz programa eklemediğimiz sürpriz gezilerimiz de var. Bültenlerimizi takip ederek bunlardan da haberdar olabilirsin.

Kamplarımızı İstanbul başta olmak üzere tüm dünyada gerçekleştiriyoruz. Online olarak da düzenlediğimiz kamplarımızda, birlikte olmanın gücüyle ve yoğun çalışmalarla bilgilerimizi pekiştiriyoruz. Kamp alanlarımızda, doğanın içinde, organik ya da ekolojik ürünlerle hazırlanan yiyeceklerle beslendiğimiz, fiziksel ve ruhsal çalışmalarla varlığımızı zenginleştirdiğimiz keyifli buluşmalar gerçekleştiriyoruz.

Kampların temaları:

  • Rüyaları ve Dünyayı Okumak
  • Sembol Okuyuculuğu
  • Niyetini Gerçeğe Dönüştür
  • Arınma, Sadeleşme ve Öz Farkındalık
  • Derin Gevşeme ve İçsel Dinleme

“ Kamp ve Gezi takvimimiz Pandemi süreci ile birlikte değerlendirilecektir “

Kamplar ve Geziler

İLETİŞİM

Selami Ali Mah. CUMHURİYET Cad.
No:46 İç Kapı No:30 Üsküdar/İST.
bilgi@meltemreyhan.com

iyzico_ile_ode_colored_horizontal

BANKA BİLGİLERİMİZ

Reyhan Akademi Danışmanlık ve Org. San. Ltd. Şti.
Hesap No: 127009348
IBAN: TR360005901270130127009348

Alışveriş Sepeti (0)

Sepet