Bireysel Çalışma

Bireysel Çalışma

Bireysel danışmanlıklarımı yaşadığımız süreç nedeniyle online olarak skype ya da zoom üzerinden gerçekleştiriyorum.
Üzerinde çalışacağımız konu danışmanlık alan kişi tarafından belirlenebilir. Bununla birlikte yaşanan döngü, sorun ya da ilerlenmek istenen konularla ilgili kök sebepleri ortaya çıkarmak üzerine çalıştığımız için akış ilerleyişimizi belirliyor.
Danışmanlarımdan istediğim; bu görüşmeyle başlayan süreçte, farkındalıklarını çalıştığımız konuyla ilgili verdiğim ödevlere yönlendirmeleri. Görüşme ne kadar verimli olursa olsun, devamlılık ve fark edilenlerin hayatın içinde uygulanabilir olması önemli.

Görüşmelerimiz, danışanlarımın çalıştığımız konularda ilerlemelerine bağlı olarak yeni görüşme ihtiyacına göre belirleniyor. Bazen bir görüşmede yaşananlar çözülebiliyor, bazen birden fazla görüşme talebi olabiliyor. Buna süreçte birlikte karar veriyoruz.

Çalışmalarımda olay okumaları, döngüler, anne baba modelleri, rüya ve sembolleri kullanıyorum. Astrolojik harita yorumu yapmıyorum. Ancak kişinin haritasından destek almayı seviyorum.

Kadıköy’ün Moda semtinde yer alan YUKA MEKAN’da yüzyüze bireysel seanslarımız başlamıştır.Randevu almak için 0534 768 99 19 whatsapp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Alışveriş Sepeti (0)

Sepet