Astrolojide Günler ve Gezegenler

astrolojide-gunler

ASTROLOJİDE GÜNLER VE GEZEGENLER

Cumartesi : Satürn yönetimindedir. Toprakla ilgili konularda çalışmak, karar vermek, plan yapmak ve yoğunlaşmak için doğru bir gündür. Acele ettiğin sürece gecikmeler yaşarsın. Cumartesi sakin geçirilmesinde fayda olan bir gündür.

Pazar: Güneş günüdür. Kendinle ilgilenmek isteyebileceğin bir gündür. Aynı zamanda toplanmak ve bir araya gelmek içinde uygundur. İbadet , ders çalışmak, toplantılar düzenlemek, bir arada etkinlikler gibi konsantrasyon gerektiren konular için iyi ancak araçla yolculuk için uygun değildir.

Pazartesi: Ay günüdür. Değişim, ilerleme yanında duygusal enerjinin yüksek olduğu bir gündür. Ay hangi burçtaysa etkisi o yönde hissedilir.

Salı : Mars günüdür. Mars enerjisi yüksek fakat dikkatin dağınık olduğu bir enerji taşır. Salı günleri ortaklık kurmak için uygun değildir. ‘’ Salı sallanır’’ deyimi buradan gelir. Spor yapmak, dişlerle ilgili tüm operasyonlar, cerrahi müdahaleler, fiziksel tüm aktiviteler için uygun bir gündür.

Çarşamba: Merkür günüdür. Ders çalışmak, plan yapmak, ertelenen yazı işlerini bitirmek, toplantı ve bütçe görüşmeleri yapmak, seminer düzenlemek, satış, pazarlama, reklam görüşmeleri ve planlamaları yapmak, projeler üzerinde çalışmak için uygundur. Merkür geri hareketindeyken aynı konular için yeni işler yerine, gecikmiş, birikmiş ya da ertelenmiş olanları tamamlamak için destek verir.

Perşembe: Jüpiter günüdür. Şansı yanına almak istediğinde, ters giden işlerini yoluna koymak istediğinde, ibadet etmek, ruhsal olarak rahatlamak istediğinde, seyahate çıkmak için güzel bir gündür.

Cuma: Venüs günüdür. Paranın günü de diyebiliriz. Çalışmaktan ve yorgunluk gerektiren işlerden çok eğlenceli vakit geçirmek, aşk, ilişkilerde gönül almak, alışveriş, müzik dinlemek için uygun zamanlardır. Kadınlara yönelik çalışmalar yapmak, güzellik, estetik gibi konular içinde uygundur.

Sosyal Medyada Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz

Alışveriş Sepeti (0)

Sepet